SunSun Grech CTP-10000 vízpumpa - 5 m kábel
Ingyen szállítjuk
Cikkszám: CTP-10000
Webáruház
A termék logisztikai központunkban, szállításra kész állapotban van.
Budapesti üzlet
A termék budapesti üzletünkben személyesen átvehető.
Budapesti üzlet
Mályi üzlet
A termék Mályi üzletünkben személyesen átvehető.
Mályi üzlet
Termék rövid leírása
Energiatakarékos tószivattyú - 10000 l/h - 80 W - 2 év garancia
db
db
Olcsóbban szeretném
Nyomtat
Termék leírása
Hasonló termékek
Adatok
Vélemények
SunSun Grech CTP-10000 vízpumpa - 5 m kábel részletes leírása
SunSun Grech CTP-10000 vízpumpa - 10000 liter/óra - 2 év garanciával
 Ez a CTP-10000 szivattyú a SunSun Grech termékcsalád része.
Jellemzők:
  • Alkalmas kerti tavakhoz, akváriumokhoz, vízforgatáshoz, patakokhoz.
  • Könnyen karban tartható, időjárásálló kerámia tengely.
  • Gazdaságos és csendes működésű.
  • Édes és sós vízhez is alkalmas, mivel nem tartalmaz réz alkatrészeket.
  • Leégés (blokkolás) elleni védelem.
  • 5 méter elektromos kábellel
Adatok:
Méretek 172 x 113 x 126 mm 188 x 131 x 149 mm 208 x 138 x 158 mm
Súly 1,7 kg 2,3 kg 3,7 kg
Üzemi feszültség AC 220-240V/50Hz
Teljesítmény 10 W 20 W 30 W 40 W 30 W 40 W 50 W 70 W 80 W 100 W 120 W 140 W